Pizza&Pasta Fest або весілля по-італійськи

Насолода життям — основна риса італійців. Смачна їжа, сімейні застілля, дружні відносини, спокійне ставлення до проблем, цікавий відпочинок, гарний настрій — ось деякі інгредієнти рецепту щастя італійців. І в цьому італійці дуже схожі з львів’янами, бо найважливіша наша цінність це — сім’я. І коли народжується нова сім’я — то найбільше свято для всього міста. Тож, просила мати, просив батько і ми просимо: «Львів’яни та гості міста, запрошуємо вас на найбільше міське весілля — свято життя, що об’єднає усі львівські сім’ї за сімейним столом, щоб насолодитись справжньою італійською піцою та пастою, голосно співати і танцювати тарантелу під акомпанемент вуличних музик».

Що у програмі

Традиційні італійські страви, серед яких десятки видів улюбленої піци та пасти, а також головна страва — найбільша піца країни, яку розділять між усіма жителями та гостями міста
Запальні танці під італійські мотиви від вуличних музикантів, які гратимуть на гітарах, акордеонах та скрипках
Театральні перформанси та танцювальні флешмоби в італійському стилі
Фотозони з італійськими пейзажами та тематичні декорації, що ніби перенесуть вас у передмістя Неаполя
Майстер-класи по приготуванню справжньої італійської піци та пасти
Веселі конкурси, як-то найшвидше поїдання пасти чи змагання з чавіння винограду
Кращі кінохіти італійських майстрів просто неба

Коли і де

  • Дата уточнюється

РОЗВАГИ фестивалю

Весільна процесія
Фотозони
Їжа
Центральна подія фестивалю — весільна процесія з колоритними акторами, які максимально відтворять дух та настрій Італії.

Періодично по всій ярмарці буде проходити колона «ряжених» с молодим подружжям, осипаючи їх рисом та грошима, співаючи італійських пісень та танцюючи тарантелу. В фотозонах можна буде зробити фото біля весільної арки з молодятами. Наречена запросить гостей сплести весільний віночок у зоні майстер-класів, станцювати італійський флешмоб танцю тарантела з подружками нареченої та заспівати серенаду під балконом прекрасної дами. Розділіть своє свято разом з усім містом! Новоспечені подружжя, які зареєстрували свій шлюб у дні фестивалю, отримають безкоштовне вино і піцу за умови пред'явлення свідоцтва. Вчимося насолоджуватися життям, як справжні італійці!

Фотозони

Фотозони з видами Італії та тематичні декорації — чудова можливість зробити яскраві світлини, ніби ви й справді перемістилися на батьківщину піци.

Їжа

На фестивалі у вас буде чудова можливість спробувати традиційні італійські страви, такі як піца та паста, приготовлені як за класичними рецептами, так і авторські варіації. Основною стравою стане найбільша піца країни, яку матимуть змогу спробувати всі гості фестивалю.